ДО УВАГИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
ТА БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ!

З метою вивчення ставлення громадськості щодо обов’язкового складання учасниками ЗНО української літератури комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в період з 17.11.2020 до 29.11.2020 проводиться онлайн-опитування. Просимо прийняти учать за відповідними посиланнями нижче (детальніше):

Вітаємо!

Комунальний заклад Сумської обласної Ради “Глухівський фаховий медичний коледж” є закладом фахової передвищої освіти, який проводить підготовку спеціалістів за денною формою навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової і повної загальної середньої освіти зі спеціалізацій: Сестринська справа, Лікувальна справа.

Aliis inserviendo ipse consumor.
Згораючи сам – світи іншим!

— Hippocrates

Останні публікації

  • 20 ЛИС 20
  ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

  ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

  З 2014 року в Україні відзначається одне із знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи. 21 листопада, з інтервалом у 9-ть років розпочалися дві доленосні події для народу України – Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

  Детальніше →
  • 18 ЛИС 20
  Вітаємо найкращих у День студента!

  Вітаємо найкращих у День студента!

  Міжнародний день студента студентство України традиційно святкує гучно та весело. Цей день об’єднує всі покоління студентів по всьому світу, вони є найбільш прогресивним прошарком суспільства. Зважаючи на обмеження, цього року урочистості відбувалися в Україні у незвичному форматі.   

  Детальніше →
  • 18 ЛИС 20
  Не словом, а ділом! Надаємо першу медичну допомогу

  Не словом, а ділом! Надаємо першу медичну допомогу

  10  і 11 листопада у Глухівському фаховому медичному коледжі відбувся І етап змагань з екстреної медичної допомоги серед III-IV курсів. Змагання відбувались у вигляді ситуаційних задач за алгоритмами BLS та ITLS.

  Детальніше →
  • 10 ЛИС 20
  Шануємо рідну мову!

  Шануємо рідну мову!

  День української писемності та мови, який українці відзначають 9 листопада, – це особливе свято для всіх тих, хто любить і шанує українське слово. У цей день за традицією вшановують Нестора-літописця, відзначають найкращі видавництва, нагороджують видатних популяризаторів української  писемності, а також стартує Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика.

  Детальніше →
  • 10 ЛИС 20
  День української мови та писемності

  День української мови та писемності

  9-го листопада 2020 року студенти перших курсів сестринського та фельдшерського відділень Глухівського фахового медичного коледжу відзначили свято – День української писемності та мови.

  Детальніше →