Останні публікації

  • 01 ГРУ 22
  За майбутнє без СНІДу

  За майбутнє без СНІДу

  1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, світова спільнота згадує про те, яку серйозну загрозу життю становить ця глобальна проблема. Цей день – ще одна нагода привернути увагу всіх країн до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над запобіганням поширенню хвороби та важливістю вчасної діагностики ВІЛ/СНІД.

  Детальніше →
  • 25 ЛИС 22
  Стартує акція “16 днів проти насильства”

  Стартує акція “16 днів проти насильства”

  Сьогодні, 25 листопада, розпочалася акція “16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня і має на меті підвищення поінформованості суспільства, пов’язане з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Детальніше →
  • 17 ЛИС 22
  Вітаємо всіх студентів!

  Вітаємо всіх студентів!

  Сьогодні, 17 листопада, вітаємо всіх студентів з Міжнародним днем студента! Студентські роки – це час, який гріє приємними спогадами все життя. Не зважаючи на чимало труднощів та суворих випробувань, які припали на долю студентства цьогоріч, віримо, що наші студенти подолають всі перешкоди і будуть впевнено йти по шляху оволодіння знаннями до майбутньої професії.

  Детальніше →
  • 16 ЛИС 22
  Виховання толерантності починається з тебе

  Виховання толерантності починається з тебе

  Що значить «толерантна людина»? Як часто ви стикаєтеся з доброзичливим ставленням оточуючих? З толерантною людиною завжди приємно мати справу, мало того, перед такою особистістю хочеться «зняти капелюха» за те, що вона своєю поведінкою так і вимовляє: «Я ціную вашу думку і проявляю повагу за свободу думки, а, значить, мотивую вас до активної життєвої позиції».

  Детальніше →