• 19 ЛЮТ 21
  20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

  20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

  20 лютого ми відзначаємо пам’ятну, скорботну та вже історичну дату – День   Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності. Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять нагадуватиме про їхню мужність і самопожертву в ім’я свободи. Майдан став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. І за право їх здобути, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну – життя тих, кого ми називаємо «Небесна Сотня».

  З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в Глухівському фаховому медичному коледжі було проведено  годину пам’яті «Небесна сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну». В ході заходу студенти переглянули документальні фільми, присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні. Учасники заходу  хвилиною мовчання   вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Також студенти коледжу поклали квіти до пам’ятного знаку Небесній Сотні.

  Члени історичного гуртка оформили інформаційно-тематичний  стенд «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

  Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі часи найкращі сини і доньки України ставали на захист своєї землі, своєї країни, своїх співвітчизників.

  Герої Небесної Сотні не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього! Дякуємо всім, хто відстояв Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму!