• 06 ГРУ 20
  Ми ними пишаємось!

  Ми ними пишаємось!

  Кажуть, що медпрацівник – це посередник між людиною і Богом.  Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. Образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом. За час антитерористичної операції багато  медиків добровільно пішли на фронт, щоб рятувати життя солдатам і мирним мешканцям. Вони – відважні Ангели, які під кулями врятували не одне життя побратимів. З гордістю можемо сказати, що випускники Глухівського медичного училища не стоять осторонь. Сьогодні вони безстрашні добровольці у передовій медичній групі в зоні АТО. Про кожного з них хочеться розповісти окремо:

  Тендітна, скромна Вікторія Данілюк

  Випускниця Глухівського медичного училища 2014 року. Отримавши диплом фельдшера, у розпалі  антитерористичної операції на Сході України, добровільно вирішила служити у Збройних Силах України. У 2016 році пройшла військову підготовку у навчальному центрі у Десні.

  За розподілом Вікторія потрапила до медичного підрозділу окремої мотопіхотної бригади, у складі якої одразу виїхала в район проведення АТО. Бригада на той час стримувала ворога під Авдіївкою. Разом з усіма Вікторія брала участь в обороні «промки» та Ясинуватої.

  Виконуючи святий обов’язок медпрацівника, Вікторія сумлінно допомагає пораненим бійцям, постійно на варті життя і здоров’я своїх військових побратимів.

  Медична сестра 72 ОМБр ім. Чорних Зпорожців –  Вікторія Прищепіна
  Випускниця Глухівського медичного училища – КЗСОР 2015 року за спеціальністю медична сестра – одна з тих простих героїв 72-ї “чорної” механізованої бригади, які витримали найважчі бої в Авдіївській промзоні і далі несе службу на передовій, обороняючи місто.

  За свою нелегку працю та професіоналізм на “промці” молодший сержант Прищепіна Вікторія Андріївна указом Президента була нагороджена орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

  Про нашу колишню студентку пише місцева газета “Неделя”: “Віка разом зі своєю напарницею Валею весь тиждень, коли в промзоні загострилася ситуація, не залишала гарячу точку, цілодобово рятувала поранених. Віка впевнена, що знаходиться на своєму місці і її допомога дуже потрібна солдатам”. “Нагороду отримала не тільки я, а й багато інших хлопців. Ми на совість несемо службу, і те, що нас відзначили і не забули – дуже приємно! Для мене особисто почесно отримати орден в 21 рік!” – каже Вікторія.

  Дивлячись на цю тендітну дівчину, важко побачити відважного сміливого бійця, який мужньо рятує життя своїх однополчан на передовій.

  Відважний Кудояр Максим

  Сильний, вольовий, наполегливий, рішучий Максим , закінчивши у 2013 році фельдшерське відділення,  потрапив до Військової частини

  А-3958, прикомандированої до 58 – ї окремої механизованої бригади , 16 батальйон м. Глухів. З 2014 року з червня по липень –  Дебальцево.

  Професіоналізм, доброта, чесність, порядність – притаманні Максимові. На вигляд він звичайний хлопець, але привітне відкрите обличчя завжди випромінює якусь доброзичливість. Обравши свій шлях військового, для Максима  перш за все, було бажання приносити людям захист, спокій і мирне небо над Україною .

   

  Мужня і ніжна Юлія Свистун

  У 2014 році, закінчивши Глухівське медичне училище, випускниця сестринського відділення, Юлія влаштувалася в центральній районній лікарні в лор – відділення. Вибір подальшої роботи був особливо виваженим, адже армія не жіноча справа, та коли йдеться про спасіння життя, вибір – єдиноправильний. У листопаді минулого року 22-річна Юля Свистун підписала контракт і стала військовослужбовцем 16 окремого мотопіхотного батальйону. Зараз  підрозділ перебуває в зоні АТО. Під свою опіку Юлю взяла заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення молодший лейтенант Ольга Нікішина (її підлеглі з любов’ю називають Мамою), яка під час зустрічі зі студентами  Глухівського медичного училища у грудні минулого року розповідала про молодих спеціалістів, які відразу зі студентських лав потрапляли у вир кривавих подій та швидко опановували ситуацію, і про те, що старший солдат Свистун, як і багато її побратимів, – завжди напоготові. Медичну допомогу необхідно надавати цілодобово, а Юлія один санінструктор на всю роту. Хочеться побажати сміливій дівчині витримки, терпіння, ангела- охоронця та довголіття.

  Родинна справа . Альона Бабич

  Активна, старанна, відповідальна, заступник старости, бригадир групи. Такою запам’яталась колишня студентка фельдшерського відділення нашого училища Бабич Альона. Вона впевнено йшла до мети, і отримала диплом спеціаліста з відзнакою. Відразу пішла працювати в Будищанський психоневрологічний диспансер.

  Нині Альона Вячеславівна Бабич – санінструктор медичного пункту 16 окремого мотопіхотного батальйону, старший солдат.

  Продовжуючи справу родини (батько та дід були військовими) та маючи медичну освіту, не вагаючись пішла в армію, а згодом – на війну, де привабливу дівчину охрестили позивним «Чубчик».

  Кожного разу відважний солдат та рятівник «Чубчик», ризикуючи своїм життям, як і її побратими, виїжджає на передову. Вона забуває про відчуття страху та хвилювання, схиляючись над пораненими, бо розуміє , що від її вправності та професіоналізму залежить здоров’я, а часом і життя бійців.

  Приємно усвідомлювати, що такі молоді люди, серед яких є і випускники Глухівського медичного училища, знаходиться на своєму місці і їх допомога та знання дуже потрібні.

  Військовий фельдшер Пархоменко Андрій

  Пархоменко Андрій закінчив Глухівське медичне училище в 1999 році та отримав диплом фельдшера. Після закінчення училища проходив строкову службу в 28 ОМБР РХБЗ Луганської області у званні старший сержант.

  У подальшому його доля також була пов’язана зі збройними силами. З початком АТО двічі проходив службу, не ховаючись від мобілізації.

  Нині наш колишній студент, сумлінно виконує військовий обов’язок та надає кваліфіковану медичну допомогу  у зоні АТО, а саме: у 2-й мінометній батареї 16 ОМПР батальйону 58 ОМБР.

  Веселі , завжди з сонячною посмішкою Командир Любов та Степа Ганна.

  Такі веселі, ніжні, тендітні але готові на рівні з чоловіками виконувати свою справу.

  Командир Любов (санинструктор) 15 – й окремий мотопіхотний батальйон,(окрема 58 мотопіхотна бригада, 1а рота) . З 31 травня 2016 року –  Донецька область , Ясинувацький район  село Троїцьке .

  Степа Ганна (санинструктор) 15 – й окремий мотопіхотний батальйон,(окрема 58 мотопіхотна бригада, 3 рота) . З  31 травня 2016року – Донецька область , Ясинувацький район , Верхньоторецьке.

  Вони там, де майже цілодобово чути обстріли з ворожих мінометів та “Градів”, де важка робота військового медика не припиняється ні вдень, ні вночі, де буває страшно.  Але вони вміють бачити світле і радісне, жити з розкритим назустріч серцем… Навіть військовий однострій вони носять якось підкреслено шанобливо і акуратно, як кажуть командири, “відповідно до статуту, але зі своїм шармом”.

  Сторожилов Евгеній

  Евгеній закінчивши Глухівське медичне училище у  2016 році ні на хвилину не мав сумніву  про обрання свого  шляху військовослужбовця  . Зараз він проходить службу у  137 –му  окремому одеському Батальйоні Морської піхоти. Тільки подивіться які вони – наші воїни! Щирі, добрі, позитивні, вірні, безстрашні, віддані, справжні і щедрі на позитивні емоції!

  Веремеєнко Василь

  Він – один з тих безстрашних воїнів, які були у самому пеклі АТО. У травні 2014 р., знаходячись на борту гелікоптера, у небі над Слов`янськом, Василь разом з іншими медичними працівниками, був у пошуках поранених бійців. Не зважаючи на тяжкий стан, поранення, численні переломи, надавав медичну допомогу бійцям обстріляних терористами гелікоптері. Завдяки вправності, вмінню швидко реагувати на ситуацію були врятовані людські життя.

  Старшина Василь Васильович Веремеєнко нагороджений 5-ма медалями, одна з яких – “За військову доблесть”.

  За особисту мужність і гароїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілосності України, Указом Президента України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

  Єременко Наталія

  Випускниця Глухівського медичного училища 2014 року випуску,

  Класний керівник Литвинець О.М.

  Ляшенко Денис

  Випускник Глухівського медичного училища 2019 року випуску. Класний керівник Химан Г.П.

   

  Нашій країні потрібні саме такі військовослужбовці як ви, які є гордістю та прик­ладом сили духу, справжнього героїзму та зраз­ком самовід­да­ного служіння рід­­ному народові й Батьківщині. Ви  виявили мужність, залишилися вірним присязі, показали усьому світові, що означає «служити своєму народу». Ви довели ворогу, що сила — це ще не все.

  Завдяки вам ми можемо бути впевнені у процвітаючому майбутньому та територіальній цілісності нашої Держави.

  Ми пишаємося нашими випускниками !

  Ми всі віримо в нашу свободу та незалежність. Україна вистоїть і переможе!