• 17 ЛЮТ 17
  Наша гордість

  Наша гордість

  Випускниця Глухівського медичного училища – КЗСОР –  медсестра Вікторія Прищепіна – одна з тих простих героїв 72-ї “чорної” механізованої бригади, які витримали найважчі бої в Авдіївській промзоні і далі несуть службу на передовій, обороняючи місто.

  За свою нелегку працю та професіоналізм на “промці” молодший сержант Прищепіна Вікторія Андріївна указом Президента була нагороджена орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

  Про нашу колишню студентку пише місцева газета “Неделя”: “Віка разом зі своєю напарницею Валею весь тиждень, коли в промзоні загострилася ситуація, не залишала гарячу точку, цілодобово рятувала поранених. І зараз дівчина там. Віка впевнена, що знаходиться на своєму місці і її допомога дуже потрібна солдатам”. “Нагороду отримала не тільки я, а й багато інших хлопців. Ми на совість несемо службу, і те, що нас відзначили і не забули – дуже приємно! Для мене особисто почесно отримати орден в 21 рік!” – каже Вікторія.

  Дивлячись на цю тендітну дівчину, важко побачити відважного сміливого бійця, який мужньо рятує життя своїх однополчан на передовій.