• 20 ТРА 19
  Свято миру та єднання

  Свято миру та єднання

  З метою формування  позитивної  думки щодо євроінтеграції України, ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, популяризації європейської культурної спадщини, вкотре студенти Глухівського медичного училища взяли активну  участь у міських заходах з нагоди Дня Європи.

  Так, 17 травня 2019 року колектив студентів та співробітники Глухівського медичного училища, в образі уявленої «Румунії», долучились до багатонаціональної колони, в якій символічно об’єдналися представники різних європейських країн. Продемонстрували глядачам запальну хореографічну композицію на мотив пісні «La nunta asta» з елементами румунських весільних традицій. Не обійшлося й без магії красивих молодих циганок.

  Дякуємо студентам медичного училища – Валуєвій Тетяні,  Зеніній Юлії, Кононенку Роману, Косенко Віталіні,  Литвинець Марині, Максименку Даніілу, Нікітенко Марії, Приходьку Олександру, Скоропад Наталії, Сорокіній Анні, Терещенко Аллі, Терещенко Тетяні та групі підтримки,– за сумлінну підготовку та активну участь у святі.

  Бажаємо творчих злетів!