Графік роботи бібліотеки


Дні тижняЧас роботи
Понеділок – Четвер10:30 – 19:00
П'ятниця08:00 – 16:00
Субота, НеділяВихідний

``Від книги та інформації в бібліотеці – до успіху в навчанні і житті!``

– Гасло роботи бібліотеки!

Бібліотека коледжу є невід’ємним структурним підрозділом навчального закладу, інакше кажучи, – заклад культури у закладі освіти. Завданням бібліотеки є насамперед задоволення інформаційних потреб, пов’язаних з навчальною та виховною діяльністю студентів і викладачів. В основі такої діяльності лежить відповідний фонд документів, інформаційно-пошуковий апарат і робота фахівців книгозбірні.

Бібліотека училища створена в 1932 році, разом з відкриттям медичного коледжу. Історія бібліотеки – це частина історії коледжу. Разом з ним бібліотека долала труднощі, здобувала перемоги. З року в рік поповнювалася книгами, періодичними виданнями, читачами. Збагачувалася її матеріально-технічна база, накопичувався досвід, примножувалися традиції, які забезпечують навчально-виховний процес.


Ганжа Тамара Іванівна

Ганжа Тамара Іванівна
старший бібліотекар


Головне завдання бібліотеки – задоволення інформаційних потреб, пов’язаних з навчальною, дослідницькою, виховною, виробничою діяльністю викладачів, студентів, співробітників.

Основні напрямки роботи бібліотеки:

  • довідково-бібліографічне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • вивчення та розвиток читацьких інтересів;
  • популяризація книги.

Бібліотека училища, розташована на першому поверсі гуртожитку.

Фонд бібліотеки – понад 18 тисяч документів: книги, електронні підручники, методичні розробки викладачів, журнали, газети.

До послуг користувачів:

  • абонемент,
  • читальна зала,
  • internet-центр.

РЕСУРСИ БІБЛІОТЕКИ

Зорієнтуватися в бібліотечному фонді читачеві допоможе система каталогів і картотек, яка є своєрідним путівником по фондах книгозбірні.

Кожен каталог має своє цільове призначення, що дозволяє проводити пошук необхідної інформації відповідно до запитів читачів. Бібліотечні каталоги і картотеки доповнюють один одного, розкривають склад та зміст бібліотечного фонду в різних аспектах.

До складу каталогів бібліотеки входять:

  1. Алфавітний каталог
  2. Систематичний каталог
  3. Систематична картотека статей

Ви маєте змогу ознайомитися на нашому сайті з переліком періодичних видань, передплачених на 2018 р.

Пропонуємо вашій увазі, шановні читачі, перший випуск бібліографічного бюлетеня бібліотеки “Сторінками періодичних видань”.

У цей випуск увійшли газети і журнали,які бібліотека отримала в січні-лютому, а саме, “Інформаціний збірник МОН України”, “Дивослово”, “Психолог”, “Урядовий кур’єр”, “Пенсійний кур’єр”, “Освіта України”, “Практика управління закладом освіти”, “Завучу”, “Усе для роботи”, “Заступник директора школи”, “Хімія”.

Усі запропоновані видання знаходяться
у читальній залі бібліотеки!

Завітайте до бібліотеки!