Це про тих, хто робить усе вчасно, це про тих, хто докладає зусилля, це про тих, хто по-справжньому зможе насолодитися своїм успіхом, який приходить тільки разом із самовдосконаленням і рішучістю

Це про нас – студентів Глухівського медичного коледжа

Молодь – цвіт нації. Так лаконічно і влучно називають майбутнє країни і людства в цілому. Не треба бути пророком, щоб передбачити, як розвиватиметься суспільство, яким шляхом духовної еволюції піде соціум. Найточнішим індикатором найближчих перспектив розвитку кожної країни є саме молоде покоління. Які плоди зав’яжуться і яке коріння проросте з того цвіту? Про це можна говорити з того, чим живе, дихає наша молодь, що її хвилює, що болить, за які струни, ще вразливого серця, зачіпає їх наше сьогодення.

Талановита молодь – талановита в усьому. Золота молодь нашого коледжа заявила про себе мелодіями, а іноді і криком своїх молодих душ. Вони обрали для себе благородну та милосердну місію – присвятити своє життя найдорожчому для людства – охороні здоров’я.

Виходячи з того, що основне завдання коледжа – виховання особистості, підготовка висококваліфікованих спеціалістів, ми намагаємось спрямовувати студентську творчість у русло, яке формувало б високорозвиненого патріота професійних інтересів. Через зацікавленість можна прийти до стійких поглядів, інтересів, які переростають у нахили. Нахили плюс професійні знання та уміння, плюс здатність до творчості в будь-якому прояві формують високоморальну особистість, професійну свідомість.

З метою:

  • створення оптимальних умов для реалізації інтересів і життєво важливих потреб студентської молоді, їх повної самореалізації;
  • підтримки і стимулювання молоді на розвиток їх власних сил, конструктивну діяльність;
  • сприяння послабленню впливу на юнаків та дівчат негативних наслідків процесів, що відбуваються у суспільстві, у Глухівському медичному коледжі працюють художньо-естетичні гуртки, студії, методичне об’єднання класних керівників, вихователі гуртожитку, бібліотекар.

Гурток «Молодіжне дозвілля»

Мета:

  • виховувати молодь у дусі широкої соціальної комунікабельності, інтелігентного і відповідального ставлення кожного до самого себе, до людей, до навколишнього середовища; пропагувати здоровий спосіб життя, відповідальне ставлення до свого здоров’я та навколишнього природного середовища; виховувати культуру праці й спілкування.

 Керує гуртком Приходько Олена Олександрівна, яка з 2020 року є головою Профспілкової організації студентів Глухівського медичного коледжа.


Гуртківці є постійними учасниками відкритих виховних заходів, концертних програм, різноманітних конкурсів, фестивалів, шоу, акцій, зустрічей, виставок, екскурсій в навчальному закладі та місті.