Це про тих, хто робить усе вчасно, це про тих, хто докладає зусилля, це про тих, хто по-справжньому зможе насолодитися своїм успіхом, який приходить тільки разом із самовдосконаленням і рішучістю

Це про нас – студентів Глухівського медичного училища

Молодь – цвіт нації. Так лаконічно і влучно називають майбутнє країни і людства в цілому. Не треба бути пророком, щоб передбачити, як розвиватиметься суспільство, яким шляхом духовної еволюції піде соціум. Найточнішим індикатором найближчих перспектив розвитку кожної країни є саме молоде покоління. Які плоди зав’яжуться і яке коріння проросте з того цвіту? Про це можна говорити з того, чим живе, дихає наша молодь, що її хвилює, що болить, за які струни, ще вразливого серця, зачіпає їх наше сьогодення.

Талановита молодь – талановита в усьому. Золота молодь нашого училища заявила про себе мелодіями, а іноді і криком своїх молодих душ. Вони обрали для себе благородну та милосердну місію – присвятити своє життя найдорожчому для людства – охороні здоров’я.

Виходячи з того, що основне завдання училища – виховання особистості, підготовка висококваліфікованих спеціалістів, ми намагаємось спрямовувати студентську творчість у русло, яке формувало б високорозвиненого патріота професійних інтересів. Через зацікавленість можна прийти до стійких поглядів, інтересів, які переростають у нахили. Нахили плюс професійні знання та уміння, плюс здатність до творчості в будь-якому прояві формують високоморальну особистість, професійну свідомість.

З метою:

 • створення оптимальних умов для реалізації інтересів і життєво важливих потреб студентської молоді, їх повної самореалізації;
 • підтримки і стимулювання молоді на розвиток їх власних сил, конструктивну діяльність;
 • сприяння послабленню впливу на юнаків та дівчат негативних наслідків процесів, що відбуваються у суспільстві, у Глухівському медичному училищі працюють художньо-естетичні гуртки, студії, методичне об’єднання класних керівників, вихователі гуртожитку, бібліотекар.

 

Гурток «Культура мови та спілкування»

Мета:

 • удосконалювати мову гуртківців згідно з вимогами культури мовлення;
 • узагальнювати відомості про ту чи іншу якість мови;
 • аналізувати мову дикторів радіо, телебачення, одногрупників, а також власне мовлення;
 • володіти елементами риторики, навичками спілкування;
 • збагатити творчу фантазію вихованця;
 • навчити працювати над твором, визначати тему, основну думку твору, логічні зв’язки, наголос, паузи;
 • працювати над створенням внутрішнього образу твору;
 • надихати гуртківців на створення власних художніх творів.

Виховна мета:

 • виховувати любов до рідної мови, обраної професії; культуру мовної поведінки; естетичне сприймання навколишньої дійсності.

Гурток «Молодіжне дозвілля»

Мета:

 • виховувати молодь у дусі широкої соціальної комунікабельності, інтелігентного і відповідального ставлення кожного до самого себе, до людей, до навколишнього середовища; пропагувати здоровий спосіб життя, відповідальне ставлення до свого здоров’я та навколишнього природного середовища; виховувати культуру праці й спілкування.

 Керує даними гуртками Легач Наталія Анатоліївна, яка з 2014 року є головою Профспілкової організації студентів Глухівського медичного училища.

Гуртківці є постійними учасниками відкритих виховних заходів, концертних програм, різноманітних конкурсів, фестивалів, шоу, акцій, зустрічей, виставок, екскурсій в навчальному закладі та місті.