Студентський гуртожиток Глухівського медичного училища, розрахований на 232 студентів, розташований поряд з училищем за адресою: м. Глухів, вул. Вознесенська 2.

У гуртожитку створена матеріальна база з належними житлово-побутовими умовами для проживання, навчання та відпочинку.

Гостинно зустрічає всіх мешканців гуртожитку завідувачка Захарова Валентина Миколаївна, керує роботою всіх працівників та забезпечує безперебійне функціонування всіх технічно-побутових служб гуртожитку.

Сумлінно виконує виховну роботу зі студентами гуртожитку вихователь Спаських Володимир Володимирович, проводить різноманітні виховні та учбові заходи.

Привітні чергові слідкують за правопорядком і дисципліною у гуртожитку, у разі необхідності здійснюють св’язок студентів з побутовими службами.

Кімнати укомплектовано двоповерховими ліжками, тумбочками, столами, стільцями та шафами для речей. У кімнатах мешкають по 2-3-4 студента.

У всьому гуртожитку є покриття безпровідної мережі-internet.

На кожному поверсі розміщені 4 блоки, у кожному з них є одна сучасна кухня на 4 кімнати.

На першому поверсі розташовані:

  • бібліотека з читацьким залом та кімнатою самопідготовки, в якій окрім учбової та художньої літератури є компьютери, сканер, принтер та ксерокс.

  • кімната – відпочинку, обладнана сучасним 40 дюймовим телевізором та театральними кріслами.
  • кімната для зберігання продуктів, де встановлено 7 холодильників.

  • спортивна кімната, оснащена тенісним столом, грушею , штангами, шведськими стінками, біговою доріжкою та велотренажером.


  • душова кімната з новим ремонтом, обладнана сучасними бойлерами, які забезпечують автономний нагрів води.
    Крім того, на поверхах є побутова кімната, обладнана столами для прасування, місцем для створення зачісок та кімната для просушування речей після прання.