• 01 ГРУ 22
  За майбутнє без СНІДу

  За майбутнє без СНІДу

  1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, світова спільнота згадує про те, яку серйозну загрозу життю становить ця глобальна проблема. Цей день – ще одна нагода привернути увагу всіх країн до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над запобіганням поширенню хвороби та важливістю вчасної діагностики ВІЛ/СНІД.

  Детальніше →
  • 17 ЛИС 22
  Вітаємо всіх студентів!

  Вітаємо всіх студентів!

  Сьогодні, 17 листопада, вітаємо всіх студентів з Міжнародним днем студента! Студентські роки – це час, який гріє приємними спогадами все життя. Не зважаючи на чимало труднощів та суворих випробувань, які припали на долю студентства цьогоріч, віримо, що наші студенти подолають всі перешкоди і будуть впевнено йти по шляху оволодіння знаннями до майбутньої професії.

  Детальніше →
  • 16 ЛИС 22
  Виховання толерантності починається з тебе

  Виховання толерантності починається з тебе

  Що значить «толерантна людина»? Як часто ви стикаєтеся з доброзичливим ставленням оточуючих? З толерантною людиною завжди приємно мати справу, мало того, перед такою особистістю хочеться «зняти капелюха» за те, що вона своєю поведінкою так і вимовляє: «Я ціную вашу думку і проявляю повагу за свободу думки, а, значить, мотивую вас до активної життєвої позиції».

  Детальніше →
  • 09 ЛИС 22
  Розмовляй українською! Чуєш?

  Розмовляй українською! Чуєш?

  У Глухівському фаховому медичному коледжі в межах тижня української писемності та мови “Розмовляй українською! Чуєш?” за студентами ІІ-го курсу сестринського відділення було проведено гру-вікторину “Українська мова: світ загадок і таємниць”.

  Детальніше →