• 13 ВЕР 23
  Як не стати жертвою онлайн-шахраїв

  Як не стати жертвою онлайн-шахраїв

  Неможливо уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина стала невід’ємною частиною мало не у всіх сферах життя. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати значну кількість своїх потреб: придбати необхідні товари, оплатити комунальні послуги, замовити їжу, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті.

  Детальніше →
  • 12 ВЕР 23
  Сортування, зберігання та утилізація медичних відходів

  Сортування, зберігання та утилізація медичних відходів

  З метою професійного та екологічного виховання 12 вересня 2023 року відбулась онлайн зустріч студентів коледжу з головною медичною сестрою КНП СОР "Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів" Чемановою Світланою Миколаївною, яка ознайомила студентів з новими підходами до сортування, зберігання та утилізації відходів класу A, B, C і D. Фото із заходу:Детальніше →
  • 05 ВЕР 23
  Електронна платформа “МРІЯ”

  Електронна платформа “МРІЯ”

  Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

  Детальніше →
  • 01 ВЕР 23
  Через труднощі до зірок

  Через труднощі до зірок

  1 вересня – це особливо урочистий і хвилюючий день для всіх студентів та освітян, осяяний теплим сонцем та запахом осінніх квітів. Саме з Дня знань починається цікавий і, водночас, тернистий шлях до пізнання себе і світу, до нових звершень.

  Детальніше →