![Пам’ятай мене](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/2022-09-22-partyzany_title.jpg)
Пам’ятай мене
22 вересня традиційно у День партизанської слави ми вшановуємо подвиг партизанів і підпільників, які вели визвольну боротьбу з гітлерівською навалою у тилу ворога в роки Другої світової війни. Увічнення їхньої пам’яті та значного внеску у велику Перемогу над нацизмом для мешканців Сумщини набуло особливого значення , адже в нашій місцевості за часів Другої світової діяли 41 партизанський загін та підпільні організації. Сила духу, патріотизм та мужність народних месників надихають нащадків, які сьогодні ведуть героїчну боротьбу з російською агресією та здійснюють активний спротив окупаційному режиму російських загарбників.
В День партизанської слави студенти 2-го курсу фельдшерського відділення Глухівського фахового медичного коледжу відвідали експозицію музею-заповідника “Глухів”, присвячену подіям Другої світової на Глухівщині та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.