• 25 ЖОВ 18

  Стартував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

  Студентів Глухівського медичного училища-КЗСОР запрошують взяти участь в XI Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Можна подавати як індивідуальні, так і групові проекти, які необхідно надіслати до 1 грудня 2018 року.

  Мета конкурсу  — підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

  До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти — аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. Авторський текст виконується українською мовою. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. До відео слід прикріпити анкету окремим файлом у форматі «doc». Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

  При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

  Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2018 року.

  Протягом грудня 2018 року — січня 2019 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначить переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2019 року.

  Організатори: Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті у співпраці з із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя, Інститутом історії України НАН України, Кабінетом Міністрів України, Спілкою письменників України.

  Питання і уточнення щодо умов конкурсу можна надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Поділитися публікацією