![З Днем Державного Прапора України!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/prapor.jpg)
З Днем Державного Прапора України!
Шановні українці!
Від усієї душі вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!
Прапор – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З синьо-жовтим прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України.
Бережіть стяг як важливу національну святиню!
В цей святковий день 23 серпня 2017 року викладачі, співробітники і студенти Глухівського медичного училища взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, яка відбулася на ганку міськвиконкому.