• 11 БЕР 16
  Ми такі – різні, ми такі – рівні

  Ми такі – різні, ми такі – рівні

  Важливим компонентом гендерної соціалізації особистості є гендерна освіта та гендерне виховання. Гендерна освіта включає в себе пропаганду й розповсюдження гендерних знань. Гендерне виховання – процес, спрямований на формування якостей, рис, властивостей, що визначають необхідне суспільству ставлення людини до іншої статі.

  У Глухівському медичному училищі проходив тиждень «Гендерного виховання». В рамках тижня  із студентами  обговорювали  таку важливу тему, як «Гендерна рівність». Студенти 1-А та 21-Б  фельдшерського відділення створили свій портрет «Гарного чоловіка» та «Гарної дружини» у вигляді колажу.

  Засобами бесід та анкетування  було складено портрет «Гарного чоловіка» та «Гарної дружини» очима студентів груп 1-А , 21-Б фельдшерського відділення навчального закладу.

  Основними рисами чоловіка і жінки студенти визначили: порядність, чесність, доброта, негативне ставлення до насильства. Це свідчить про цілеспрямовану роботу по формуванню у студентів позитивних людських якостей.

  Заключним етапом тижня була виховна година на тему: «Ми такі – різні, ми такі – рівні», яку підготувала і провела класний керівник Горова І.П. із студентами 21-Б фельдшерського відділення, в ході якої  студенти презентували  про дотримання  рівності прав жінок і чоловіків у різних країнах на уявному форумі солідних дам в образах відомих  жінок – політиків світу. Була озвучена програма реалізації гендерної рівності  в українському суспільстві. Засобами музики, поезії студенти висвітлювали тему гендерної рівності між жінкою та чоловіком.

  Активну участь у проведенні заходу приймали студенти Ткаченко Інна, Топчеєв Володимир, Подшивайлова Ганна, Ануфрієв Валентин, Гаркавенко Євгеній, Родіонов Марк, Якубова Маргарита, Зеленовська Катерина, Сухих  Ірина , Велес Анна та інші.

  Даний захід сприяв формуванню у студентів  свідомого ставлення до питань  гендерної рівності, правильного уявлення про взаємини статей, заснованих на системі  загальнолюдських і національних моральних цінностях.

  Гендерна рівність

Поділитися публікацією