• 07 ТРА 18
  Будь славен Перемоги день

  Будь славен Перемоги день

  Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже 73 роки від Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях.

  Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

  Велика ціна цієї перемоги – це мільйони загиблих та мільйони поранених, а скільки загиблих від тяжких ран в повоєнні роки, а мільйони зламаних людських долів…

  Події тих страшних днів не повинні згаснути в пам’яті народу, ми вшановуємо світлу пам’ять героїв, які віддали життя, низько схиляємо голови, пам’ять про них назавжди залишиться  в серцях багатьох поколінь, яку нащадки несуть у вічність.

  З  цієї нагоди в бібліотеці  організовані  книжкові виставки  – «Будь славен Перемоги день» і «Прочитай книгу про війну». Література, яка була представлена на виставках, мала на меті ознайомити сучасних читачів з творчістю письменників-фронтовиків, які брали участь у визвольних боях проти фашистської навали, познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів

  Поезія М.Бажана, П.Воронька, А.Малишка – це невмируща пам’ять про грізні битви, непоправність втрат, відповідальність живих перед пам’яттю загиблих. Художні твори О. Довженка, Б. Васильєва, Л. Первомайського, В. Бикова привернули увагу читачів. Письменники-фронтовики своїми творами нагадали нинішнім поколінням про страшні роки війни, крізь які з честю пройшли ветерани.

Поділитися публікацією

Також варто прочитати