• 17 ТРА 21
  Дистанційне стажування пед. працівників ЗВО І-IV рівнів акредитації

  Дистанційне стажування пед. працівників ЗВО І-IV рівнів акредитації

  Доброго дня, шановні Пані та Панове!

  В додатку до листа офіційне звернення до керівництва Вашого навчального закладу стосовно проведення онлайн-стажування на базі Collegium Civitas, Польща. Просимо поставити до відома відповідальних осіб за стажування у Вашому навчальному закладі. 

  «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

  Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального

  процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

  Дати проведення: 21 червня-30 липня 2021 року.

  Детальніше можете ознайомитись в листі за посиланням.

  На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

  Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю  180 годин (6 кредитів ECTS).

  РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

  https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

  Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152

Поділитися публікацією