![Вітаємо тебе, студенте!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231117_110128_501.jpg)
Вітаємо тебе, студенте!
Студенти – одне з найпрогресивніших верств суспільства в усі часи. Їх сміливість та відвага, тяжіння до втілення нових ідей, їх прагнення до ідеалів свободи не раз ставали взірцем для наступних поколінь. Роки студентства незрівняні, саме в ці роки здається, що немає нічого неможливого і весь світ грає найяскравішими фарбами. Скільки всього цікавого та непередбачуваного попереду і треба знайти час не тільки на навчання, але й на веселощі та розваги!
Сьогодні, 17 листопада, вітаємо всіх студентів та всіх, хто був студентом в свій час, з Міжнародним днем студента та бажаємо успішного навчання, легкої здачі сесії, міцного здоров’я, драйву та оптимізму, а найголовніше, мирного неба над головою!