• 11 ГРУ 17

  Адаптація студентів першокурсників

  «Особливості адаптаційного періоду  першокурсників»

  Вступ до ВНЗ для більшості першокурсників новий період у житті, і одночасно, він є таким періодом, який вимагає активного пристосування до умов студентського буття. В контексті цілей навчання у вищій школі, соціальна та психологічна адаптація першокурсника означає здатність відповідати вимогам і нормам навчального закладу, а також здатність розвиватися в новому для себе середовищі, реалізовувати свої здібності та потреби, не вступаючи з цим середовищем у протиріччя.

  Однією з найважливіших передумов успішної навчальної діяльності першокурсників є їх своєчасна адаптація до умов навчання у НЗ, що розглядається як початковий етап включення їх в професійне співтовариство. Перший курс може стати точкою опори для студента, а може привести до деформацій в поведінці, спілкуванні та навчанні. Саме на першому курсі формується ставлення молодої людини до навчання, до майбутньої професійної діяльності, продовжується «активний пошук себе». Від успішності адаптації часто залежить подальший хід професійного життя людини.

  04.12.2017. відбулося засідання  педагогічної ради 

  Психолог медичного училища Химан Г.  П.  виступила з доповіддю на тему: «Особливості адаптаційного періоду  першокурсників»

  09.12.2017р. відбулися батьківські  збори на яких психолог медичного училища виступила з питання особливостей адаптаційного періоду студентів першокурсників .

Поділитися публікацією