• 11 ГРУ 17
  Акція “16 днів проти насильства”

  Акція “16 днів проти насильства”

  З 25 листопада по 10 грудня   проходила щорічна акція «16 днів проти насилля».  Акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

  Психологом Химан Г. П.  було проведено заняття з елементами тренінгу  на тему: «  Ми проти насилля»  із студентами 3-А фельдшерського відділення. Була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.

  Також було проведено відео лекторій  з елементами бесіди в який увійшли теми –  «Насильство та кримінальна відповідальність», «Булінг – мовчати не треба»,  було переглянуто фільм  присвячений боротьбі проти рабства та торгівлі людьми. Студенти  приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків , колажів та плакатів.

  Відділом освіти був проведений міжрегіональний семінар  на тему : «Булінг у сучасній школі:наслідки, профілактика»

  У рамках акції  «16 днів проти насилля»;була проведена тематична виховна година з питання попередження розповсюдження ВІЛ та СНІДу,  було  проведено акцію «Червона стрічка»  та конкурс стінгазет на тему:  «НІ!СНІДу та ВІЛ», також  розповсюджено пам’ятки, та буклети.

  До уваги читачів , бібліотекарем Ганжою Т.І. була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля»  «Профілактика  ВІЛ та СНІДУ» , куточок правових знань.

Поділитися публікацією