• 16 ЛИС 21

  Година психолога – онлайн «Прості правила ефективного навчання в дистанційній формі»

  Година психолога – онлайн  у КЗСОР «Глухівський фаховий медичний коледж» на тему: «Прості правила ефективного навчання в дистанційній формі»

  З метою мінімізації труднощів з якими можуть стикатись студенти І-х курсів під час адаптації у карантинний період, практичний психолог коледжу Галина Химан визначила для студентів  основні  аспекти ефективного навчання у дистанційній формі, які в першу чергу допоможуть студентам правильно спланувати робочий день, в якому має бути як навчання так і відпочинок. (27.10-28.10.2021; 05.11.21р р.)

  Ні для кого не секрет, що думки – це життєвий двигун. Позитивний настрій допомагає в досягненні цілей та виконанні бажань, а негативні емоції і лінь руйнують самі грандіозні плани. Тому приклад – колаж мрій, який можна скласти. Він допомагає визначити життєві цілі і знайти шляхи реалізації.

  Уява – це інструмент, яким користується людина, щоб досягти бажаного. Мета ясна, коли її можна уявити. Картинки і зображення, використовувані при створенні колажу, допомагають позначити головні пункти для самопрограмування.

  Практичний психолог медичного коледжу, Химан Г, запропонувала студентам першокурсникам створити колаж Карта щастя.

Поділитися публікацією