• 12 ГРУ 18
  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 2018

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 2018

  Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

  Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

  У навчальному закладі почався тиждень права. Відповідно до Указу Президента України, Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня. Це День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

  Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

  Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

  Всі  заходи носять, перш за все, право-інформаційний та право-виховний характер і спрямовані на те, щоб кожен громадянин України не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.

  У межах Всеукраїнського тижня права у Глухівському  медичному училищі планується провести кілька тематичних заходів – лекції, дискусії про права людини та правову обізнаність майбутніх медичних працівників. У переліку заходів також проведення книжкової виставки видань про права людини та іншої літератури правового змісту в бібліотеці училищау, трансляція відеопрезентації про права людини у сфері охорони здоров’я.

  КОЛО Цінностей

Поділитися публікацією