• 30 ЛИС 20
  Засідання педагогічної ради

  Засідання педагогічної ради

  26.11.2020р. відбулося засідання педагогічної ради. Виступ практичного психолога

  Химан Г.П. на тему: «Особливості адаптаційного періоду студентів першокурсників та усвідомлення нової соціальної ролі «студент».

  Адаптація студентів до навчання у вищому навчальному закладі безсумнівно є важливим компонентом навчальної діяльності

  Пристосування студентів – першокурсників є досить важливим питання у навчальному процесі, оскільки від цього процесу залежить подальше навчання у ВНЗ. Актуальність цієї проблеми є досить високою, адже студент, приходячи до коледжу, досить гостро відчуває невпевненість у собі, хвилювання, тривогу за створення нових контактів які і є складовими процесу адаптації. Також процес адаптації супроводжується звиканням до нових умов, новим соціальним статусом, іншим ритмом навчання, здобуттям вмінь і навичок, досвіду, формуванням особистісних якостей

  З метою  виявлення  особливостей  адаптації студентів – першокурсників психологом медичногоколеджу, в жовтні та в листопаді було  здійснено вивчення адаптаційних процесів у студентів  нового набору, також проводилися заняття із студентами  за програмою «Адаптація першокурсників» Растроста А.Б. Сагер І.В.метою  якої є сприяння успішній психологічній адаптації першокурсників до навчання  у коледжі.

Поділитися публікацією