![230 років з Дня заснування Глухівської центральної районної бібліотеки](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Den-biblioteky-04.jpg)
230 років з Дня заснування Глухівської центральної районної бібліотеки
З нагоди 230-ти літнього ювілею центральної районної Глухівської бібліотеки студенти Глухівського фахового медичного коледжу одержали запрошення на святкування. 30 вересня студенти 1-го курсу були присутні на урочистому заході і дізналися про широкий обсяг професійної літератури з медицини. Працівники бібліотеки докладають багато зусиль для залучення молоді до користування учбовою літературою та щомісяця організовують цікаві масові заходи, які проводяться спільно з міськими учбовими закладами, а також зустрічі з письменниками та поетами міста Глухова.
Студенти Глухівського медичного коледжу щиро привітали бібліотеку з ювілеєм і побажали допитливих та розумних відвідувачів, цікавих нових видань. Від колективу гуртка “Молодіжне дозвілля” в дар бібліотеці був презентований дерев’яний підсвічник ручної роботи студентів медичного коледжу.