![Фізкультурні хвилинки](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/2021-11-01-fizkult_title.jpg)
Фізкультурні хвилинки
В умовах дистанційного навчання співробітники Глухівського фахового медичного коледжу вирішили щоденно підтримувати фізичну форму, виконуючи комплекс гімнастичних вправ як на свіжому повітрі, так і в спортивній залі з метою профілактики коронавірусної інфекції. Помірні регулярні фізичні навантаження допомагають підвищити захисні сили організму та працездатність, забезпечують гарний настрій та бадьорість впродовж всього дня.
![](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/2021-11-01-fizkult.jpg)