![Квіти визволителям Глухова](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_1365.jpg)
Квіти визволителям Глухова
1 вересня 2018 року співробітники та студенти Глухівського медичного училища разом з представниками міських організацій, установ та навчальних закладів взяли участь у міських заходах з нагоди Дня міста.
Це свято співпадає з датою визволення Глухова від німецько-фашистських загарбників у 1943 році. Традиційно в цей день на головній площі міста відбувся мітинг-реквієм пам’яті солдат, які загинули, захищаючи наше місто в роки Другої світової війни. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів.