![Міський фестиваль патріотичної пісні “Пісні, опалені війною”](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Pisni-opaleni-vijnoyu-01.jpg)
Міський фестиваль патріотичної пісні “Пісні, опалені війною”
29 вересня 2020 року у міському палаці культури відбувся ювілейний 10-ий традиційний мистецький фестиваль “Пісні опалені війною”. В заході брали участь виконавці практично всіх закладів міста, які виконали пісні не тільки періоду Другої світової війни, але й пісні присвячені бойовим діям на сході України.
Глухівський фаховий медичний коледж представляв вокально-хореографічний колектив “Червоні маки”. Секретар міської ради Юрій Бурлака нагородив дипломом колектив та особисто привітав пам’ятним сувеніром Маргариту Чмирькову, Аллу Терещенко, Віталіну Косенко.