![Рак – це не вирок](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-283f33cfe985bd0747d95bde2cd7f3befed2bc77bd5d1e7c5367b4bdf2e3d0ca_9c44cca6.jpg)
Рак – це не вирок
4 лютого до Всесвітнього дня боротьби проти раку в актовій залі Глухівського фахового медичного коледжу відбулася зустріч студентів 1-го курсу з досвідченим лікарем, акушером-гінекологом, ветераном праці, колишньою завідувачкою медичною практикою Монжай Галиною Олексіївною. Актуальні проблеми, пов’язані зі захворюванням на рак, що є однією з головних причин смертності в Україні, хвилюють майбутніх медичних працівників, адже він уражає не тільки літніх людей, але й молодь і дітей, незалежно від статі та соціального статусу.
Лікар з багаторічною медичною практикою ознайомила студентів з причинами виникнення та основними факторами ризику та профілактики онкозахворювань. Наводячи приклади з власного професійного досвіду, вона звернула увагу студентів на те, що скринінг та вчасне виявлення онкологічних захворювань допоможуть досягти значних результатів у лікуванні раку. З використанням наочності Галина Олексіївна продемонструвала методи діагностики раку молочної залози. Цікаву інформацію про онкозахворювання в Україні студенти отримали під час перегляду відеоматеріалів про новітні досягнення в лікуванні та профілактиці раку в Україні.