![Участь в on-line семінарі](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/conference.jpg)
Участь в on-line семінарі
Адміністрація та педагогічні працівники Глухівського медичного училища – КЗСОР взяли участь в обласному on-line семінарі на тему: «Проблемні питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», проведення якого було ініційоване Сумським базовим медичним коледжем. На семінар було запрошено начальника управління Державної служби якості освіти у Сумській області Рябуху Аллу Петрівну.
Під час семінару відбулось обговорення деяких важливих питань, спілкування з колегами.