• 07 ЖОВ 19
  Свято сіячів розумного, доброго, вічного

  Свято сіячів розумного, доброго, вічного

  Щоосені, після вересневого клопоту, ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти.

  І хоча ранок 4 жовтня почався дрібним дощиком, у фойє Глухівського медичного училища було сонячно й спекотно, як у далекій Мексиці. Під ритмічну музику, у колоритному вбранні, переодягнені студенти вітали  працівників освіти.

  Не обійшлося й без концертної програми, яку підготували творчі студенти училища. Традиційно директор Г.І. Коняєва привітала всіх присутніх, подякувала викладачам і співробітникам за їх нелегку сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання та виховання студентів,  побажала міцного здоров’я, професійних і творчих успіхів, звершень усіх задуманих справ. З нагоди Дня працівників освіти грамотами були нагороджені викладачі та співробітники закладу, а також студенти, які зайняли призове місце у змаганнях бригад екстреної допомоги «Спадщанські медичні ралі-2019».

  Наступного дня під гаслом «Пізнаємо Україну» колектив училища продовжив свято, подорожуючи дивовижними куточками нашої прекрасної країни – мальовничою Чернігівщиною.

  Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці та проведенні святкових заходів.

  Вітаємо ще раз зі святом! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива!

Поділитися публікацією