![Відроджена святиня – знамено України](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/5d5b81ffc0076.jpg)
Відроджена святиня – знамено України
На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, 23 серпня 2019 адміністрація та співробітники Глухівського медичного училища – КЗСОР взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапору України як символу слави, сили та єдності нашого народу.