• 13 ГРУ 19
  Тиждень правових знань

  Тиждень правових знань

  З метою підвищення рівня правової культури, формування громадської компетентності студентської молоді та виховання її в дусі поваги до прав людини в училищі з 9 по 13 грудня 2019р. проведено Всеукраїнський тиждень права.

  9 грудня 2019р. з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією методистом відділення Горовою І.П. проведено інформаційну годину «Стоп корупція».

  На виховних годинах в групах обговорені теми «Насильство в сім’ї. Та як його уникнути», «Агресивна поведінка, її причини і наслідки» та на інші теми.

  Психологом училища Химан Г.П. проведено ряд заходів: тренінгові заняття «Безпечний простір», «У житті багато перешкод, але безвихідних ситуацій не буває», «Протидія булінгу».

  Під час зустрічі с представником ювенальної превенції Глухівського відділу поліції Демченко К.О. на тему «Совість і закон», яку організувала соціальний педагог Шендрикова О.А., студенти отримали інформацію і відповіді на питання, які стосуються відповідальності неповнолітніх.

  Конкурс творчих робіт «Я – людина, отже маю право» продемонстрував індивідуальний підхід студентів І курсу щодо висвітлення питання прав людини.

  Стендові доповіді «Основні права та обов’язки громадян України», «Українська Ґельсінська спілка» сприяли закріпленню знань студентів.

  В бібліотеці училища була оформлена тематична виставка.

Поділитися публікацією