• 14 ВЕР 23
  Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

  Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

  За ініціативи першої леді України Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
  Реалізація програми передбачає створення систем сервісів і послуг, які зможуть різними засобами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно. Важливою умовою ефективної організації психосоціальної підтримки є аналіз ситуації в регіоні. З огляду на зазначене, в області проводиться вивчення питання, кому потрібна підтримка, хто та де може її надавати. Це робиться, аби визначити точки докладання першочергових зусиль щодо вдосконалення вже наявних сервісів.
  З огляду на зазначене, просимо сприяти участі в опитуванні представників органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, педагогів, батьків, учнів та студентів віком від 18 років.

  Опитування проводиться за допомогою гугл-форм за покликаннями:
  представники органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників https://forms.gle/4hVfDixJk4fXywRb6
  науково-педагогічні працівники, педагоги, батьки, студенти https://forms.gle/1YMHkdEkH8wX3TD66

  Опитування проводиться до 15 вересня 2023 року.
  Додатково повідомляємо, що в межах кампанії створено спеціальну сторінку: howareu_program, де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я.
  Знайти фахівця, який готовий надати допомогу з ментального здоров’я, можна за допомогою онлайн-мапи «Надавачі медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога» за посиланням bit.ly/47u3O3q
  Про цінність ментального здоров’я та піклування про нього можна дізнатися також:
  Спеціальна сторінка – http://howareu.com
  Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program
  Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program
  YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program
  Twitter – https://twitter.com/howareuprogram
  Telegram – https://t.me/howareu_program
  TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program
  Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb

Поділитися публікацією