![Новий комп’ютерний клас](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/Kompyuternyj-kabinet-2.jpg)
Новий комп’ютерний клас
Висловлюємо щиру подяку депутатам Сумської обласної ради Божку Андрію Вікторовичу та Коняєвій Марії Миколаївні за сприяння в придбанні ноутбуків для обладнання нового комп’ютерного кабінету.
![](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/Kompyuternyj-kabinet-1.jpg)
Висловлюємо щиру подяку депутатам Сумської обласної ради Божку Андрію Вікторовичу та Коняєвій Марії Миколаївні за сприяння в придбанні ноутбуків для обладнання нового комп’ютерного кабінету.