![Спротив триває](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_11-23-59.jpg)
Спротив триває
Починаючи з ранку 24 лютого 2022 року в нашій країні триває повномасштабна війна з російським агресором. Цей підступний напад став апогеєм загарбницького вторгнення в Україну, яке розпочалося 10 років тому з окупації Криму. Кожен день приносить на нашу землю страждання та біль втрат. Український народ демонструє всьому світові безпрецедентний приклад єдності та незламності перед чисельним ворогом.
З метою віддання шани подвигу українського народу у відсічі російському агресору та з метою вшанування мужності та героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях – в Автономній Республіці Крим та в місті Севастополі, класними керівниками груп Глухівського медколеджу були проведені виховні години “Спротив триває”.
![](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_11-25-41.jpg)